Načítání...

Nahrávání

Nahrajeme cokoli. A to nejen možnosti multitrackového nahrávání, klimatizované a profesionálně navržené akustické nahrávací místnosti nebo špičkovým vybavením. S nahráváním bicích, kytary, zlěvu, hlasu, celé kapely či audioknihy nebo rádiové reklamy vám pomůže skvělá, neformální atmosféra vytvořená zvukařem Michalem Kopřivou. Tady hrajeme o život.

Míchání

Potřebejete smíchat jenotlivé stopy nahrávky? Upravit nepovedená nebo špatně "nabraná" místa? Redukovat vrumy a brumy? Opatřit nebo upravit stopy efekty? Potřebujete upravit vaši domácí nahrávku? Bez problémů, stavte se. Mrkneme se na to v pohodlí velké, klimatizované a profesionálně akusticky navržené režie.

Mastering

Rádi i finálně upravíme vaše smíchané nahrávky. Zvládneme frekvenční úprav nahrávky ekvalizací. Pohrajeme si s kompresorem a limiterem v rámci dynamických úprav. Dáme vaší nahrávce drive a atmosféru.
Masteringem ji uděláme takovou, jako ji chcete mít.

O AMARO RECORDS

Milujeme hudbu. Společně a svépomocí jsme vyladili bývalou hernu a vytvořili z ní profesionální nahrávací studio.

Chceme dát prostor hlasům, které doposud nebyly slyšet. Amaro records nezavírá dveře před lidmi, kteří nemají na splnění svého snu - nahrát si profesionální nahrávku - prostředky.

Každý se může zapojit do naší komunity a doborovolnické hodiny si vyměnit za hodiny nahrávaní ve studiu. Profesionální služby našeho studia si lze samozřejmě i zaplatit.

Amaro records je sociální, komunitní, nekomerční, profesionální nahrávací studio. 

Všechny prostředky, které vyděláme z komerčních zakázek použijeme na práci s komunitou, na vznik nahrávek dobrovolníků a samotném rozvoji studia.  

V případě, že v Amaro records dáte vzniknout své nahrávce, pomůžete rozvíjet talent a plnit sny mladým lidem s velkým talentem, ale bez finančních prostředků.

Ve zbylé místnosti na chceme vybudovat sociální, tréningovou kavárnu. Bude z ní i místo pro společné chvíle.

Mimo dvou tréningových míst chceme, aby byla v kavárně možnost vypomáhat a hodiny si směnit za nahrávání ve studiu. Zbývá nám sehnat trochu vybavení a šikovné lidi, kteří se v kavárně něco budou chtít přiučit.

Snad se nám to povede na podzim. Zatím vše šlape jako pochodová kapela. Těšíme se na vás u skleničky dobrého vína, šálku kávy či večerním jam sessionu.

Projekt zaštiťuje IQ Roma servis, společně s podporou Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně za finanční podpory Bader Foundation.

Garantem je také známý romský hudebník a skladatel Gejza Horváth, který již několik let vede hudební zkušebnu – pravidelný hudební kroužek v IQ Roma servis, v rámci kterého podporuje mladé začínající romské hudebníky.

Podporuje nás i fotograf Jindřich Štreit: "...Co vždy obdivuji je romská neuvěřitelná hudebnost a pohybová kultura. Od malých dětí až po lidi požehnaného věku. Mají dar od Boha. Nemělo by se to ztratit, ale naopak podporovat."


TZ: Amaro records – stylová kavárna a nahrávací studio jako sociální podnik
Admin | 12 Prosinec
Od pátku 2. prosince 2016 je v Brně na ulici Milady Horákové 22 v provozu unikátní hudební kavárna s prvky romského umění, nápaditou nabídkou menu a výjimečným
Číst dál
Alt
Tisková zpráva: Amaro records je otevřené
Admin | 25 Srpen
Nezisková organizace IQ Roma servis otevřela své komunitní nahrávací studio Amaro records. Na roční rekonstrukci se podíleli výhradně dobrovolníci. V Brně tak
Číst dál
Alt
Slavnostní promítání klipu a jam session
Admin | 02 Srpen
A pokud chcete být první, kteří mají to potěšení je slyšet a vidět, přijďte za námi do Amaro records na Milady Horákové 22. Své dílo vám představí skvělý Fany
Číst dál

Kontakt

CHCETE SE S NÁMI SPOJIT?

Veškeré dotazy vám ráda zodpoví Petra Borovičková.

Zřizovatelem studia je zapsaný spolek IQ Roma servis, z.s.
IQ Roma servis, z.s. | Vranovská 846/45 | 614 00 Brno | Česká republika | IČO: 65341511

Zavolejte nám

+420 733 127 471

Stavte se

Milady Horáková 22, Brno, 602 00

Czech
Vyplňte prosím požadované pole

 

Kontakt
CAPTCHA
 
Fill in the blank.
Open the map
Close the map